فروش داکت اسپلیت

علاوه بر این در بحث فروش داکت اسپلیت عوامل دیگری نظیر کارکرد آسان، تعمیر و نگهداری آسان و طول عمر مناسب مطرح می باشند که جملگی این عوامل از مزایا این تجهیز پربازده تأسیساتی می باشد که به روند رو به رشد فروش داکت اسپلیت نیز کمک خواهد کرد.

در دنیای امروز با توجه به رشد روزافزون نیازهای انسان و کاربران فضاهای مختلف اعم از مسکونی، تجاری اداری، فرهنگی و غیره که شامل کلیه اماکن و کاربری های مورد استفاده انسان می شود، شاهد به کارگیری انواع سیستم های مختلف تأسیساتی برای مرتفع ساختن این نیاز می باشیم. با توجه به این موضوع فروش داکت اسپلیت یا Duct split sale که به عنوان یکی از برترین اجزاء تأسیساتی در دنیا مطرح می شود، روند رو به رشد خوبی داشته است و این موضوع به دلیل مزایا و ویژگی های آن که ناشی از مشخصات فنی خاص آن به دلیل ساختار متفاوت آن است، می باشد. در واقع فروش داکت اسپلیت یکی از موضوعات مورد توجه برای اغلب افراد به دلیل قیمت آن می باشد که در اینجا به بررسی آن خواهیم پرداخت.

فروش داکت اسپلیت یا اسپلیت کانالی به لحاظ قیمت مقرون به صرفه آن که به دلیل ساختار خاص آن می باشد یکی از موضوعات مورد بحث در جوامع تأسیساتی – ساختمانی می باشد. موضوع فروش داکت اسپلیت در سرزمین مان ایران نیز با استقبال خوبی روبرو شده است و این موضوع پس از بررسی داکت اسپلیت از لحاظ ساختار و چگونگی آن و فروش داکت اسپلیت که با روند رو به رشدی روبرو شده است. به منظور دریافت لیست قیمت و اطلاعات مربوط به نحوه خرید و فروش داکت اسپلیت و فروش دیگر اجزاء و سایر مشخصات فنی دستگاه بایستی با نمایندگی فروش داکت اسپلیت و عاملیت فروش داکت اسپلیت تماس در انواع مختلف برقرار کرد.

در واقع در تعریف داکت اسپلیت باید گفت که یک دستگاه تهویه مطبوع می باشد که عمدتاً در داخل فضا و سقف کاذب جای می گیرد و اجزاء داخلی آن توسط لوله های مسی با یکدیگر متصل گشته اند که این موضوع و کاهش کاربرد اتصالات در این تجهیز از جمله مزایا و عوامل تأثیرگذار در فروش داکت اسپلیت می باشد. مناسب ترین داکت مصرفی در سیستم کانال کشی داکت اسپلیت کانال انعطاف پذیر با عایق الاستومری می باشد که هوای انتقالی را به صورت کاملاً مجزا به فضای مورد نظر انتقال می دهد و همچنین سبب هدررفت انرژی نیز خواهد شد. این مزایا در فروش داکت اسپلیت و بازگشت سرمایه در دراز مدت بسیار تأثیرگذار خواهند بود.

از جمله عوامل تأثیرگذار در فروش داکت اسپلیت امکان کاربرد دوگانه سرمایش و گرمایش می باشد و حذف بسیاری از اجزاء و قطعات دیگر مانند برج های خنک کننده و موتورخانه مرکزی می باشد. از دیگر فاکتورهای مهم در فروش داکت اسپلیت کاهش و حذف کانال های عمودی در ساختمان می باشد که به مهندس طراح این امکان را برای طراحی بهتر فضاهای داخلی و خارجی می دهد و همچنین نمای بیرونی به عنوان مکانی برای نصب دستگاه و ازبین رفتن فضا و نمای آن به کار برده نخواهد شد. علاوه بر این امکان استفاده از هوای تازه در این دستگاه از عوامل دخیل در فروش داکت اسپلیت می باشد.

از دید اغلب افراد داکت اسپلیت و استفاده از آن امری پرهزینه و غیر ضروری به حساب می آید و این موضوع در حالیست که این عضو پرمصرف تأسیسات ساختمانی به جای چندین دستگاه عمل کرده و علاوه بر سرمایش و گرمایش به منظور تسویه جریان هوا می تواند مورد استفاده قرار بگیرد که این عامل نکته بسیار حائز اهمیتی در فروش داکت اسپلیت می باشد. ضمناً امروزه فروش داکت اسپلیت در دو نوع معمولی و اینورتردار در حال جریان می باشد که نوع اینورتردار به جهت پرهیز از هزینه های بالای مصرف برق طراحی و به بازرا مصرف ارایه گردیده اند.

در نوع اینورتردار دستگاه داکت اسپلیت کمپرسور با قابلیت دور متغیر عمل می کند که در هنگام کاهش مصرف دور کمپرسور و یا افزایش آن این موضوع نیز تغییر می یابد که این فاکتور نیز از عوامل مؤثر در فروش داکت اسپلیت می باشد. در یک نتیجه گیری کلی می توان این گونه استنباط کرد که هزینه کلی نصب و اجرای داکت اسپلیت نسبت به موارد مشابه خود تا میزان 40 درصد کمتر می باشد و این عامل یکی از نقاط قوت آن و سبب بالارفتن میزان فروش آن نسبت به انواع مشابه خود مانند مینی چیلر یا فن کویل های سقفی می باشد. یکی از معدود معایب داکت اسپلیت صدای تولیدی از دمنده آن می باشد که این مشکل توسط متخصصین کشورمان از طریق اتصال قطعه ای با نام دیجی کنترل مرتفع گشته است و عامل مهمی در فروش داکت اسپلیت به حساب نمی آید.

علاوه بر این در بحث فروش داکت اسپلیت عوامل دیگری نظیر کارکرد آسان، تعمیر و نگهداری آسان و طول عمر مناسب مطرح می باشند که جملگی این عوامل از مزایا این تجهیز پربازده تأسیساتی می باشد که به روند رو به رشد فروش داکت اسپلیت نیز کمک خواهد کرد. از دیگر نکات حائز اهمیت در فروش داکت اسپلیت تنوع محصولات آن می باشد که در ظرفیت های گوناگون 2، 2.5، 3، 3.5 و 5 تن موجود می باشد. منظور از ظرفیت بر اساس تن، ظرفیت برودتی که دستگاه داکت اسپلیت توانایی تولید آن را دارا می باشد، است. به جهت افزایش فروش داکت اسپلیت و پاسخگویی نیازهای مشتریان این دستگاه در بعضی از انواع خود دارای نوع 6 تن نیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جامع ترین سایت فروش داکت اسپلیت