داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000

داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000  دارای یک ترموستات کنترلی است که همواره دمای هوای داخل را کنترل می کند.

داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000

تهویه ی مطبوع یکی از مهمترین ارکان تاسیساتی ساختمان های مختلف به شمار می آید. به همین دلیل اکثر ساختمان سازان بر روی این مقوله حساسیت بسیاری نشان می دهند. داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 محصولی است که همواره در سراسر جهان توانسته این حساسیت سازندگان ساختمان ها را برطرف کند. در تولید داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 از آخرین تکنولوژی های روز در زمینه ی تهویه مطبوع استفاده می شود.

وزن و ابعاد یونیت داخلی داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 بسیار پایین است به طوری که می توان آن را به راحتی در سقف کاذب ساختمان قرار داد. این موضوع باعث می شود که فضای داخلی ساختمان به هیچ عنوان برای تهویه اشغال نشود و زیبایی ظاهری فضا حفظ شود.

مهمترین مزیت استفاده از داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 صرفه جویی در هزینه های مختلف تهویه ی ساختمان می باشد. این محصول با راندمانی بسیار بالا می تواند تمامی فضاهای موجود در ساختمان را به راحتی تهویه کند. همچنین مصرف انرژی در داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 به مراتب از اسپلیت های خانگی پایین تر می باشد.

همانطور که از نام این محصول پیداست، داکت اسپلیت Mitsubishi مدل 54000 هوای تهویه شده را با استفاده از کانال به تمامی فضاهای ساختمان انتقال می دهد. اگر سیستم کانال کشی به درستی اجرا شود، در هنگام کارکرد داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 تمامی نقاط ساختمان دارای دمایی یکنواخت خواهند بود.

اجزای داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000

داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 از یک یونیت داخلی و یک یونیت خارجی تشکیل شده است که این دو یونیت با استفاده از لوله های رفت و برگشت به یکدیگر متصل شده اند و یک سیکل را تشکیل می دهند. در این سیکل پیوسته مبرد در یونیت داخلی گرمای هوای داخل را می گیرد و آن را در یونیت خارجی

به هوای بیرون انتقال می دهد. مبرد استفاده شده در داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 از نوع  R22 می باشد. یکی از بهترین ویژگی های داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 امکان لوله کشی طولانی بین یونیت داخلی و خارجی است. این موضوع به کارفرمایان این آزادی عمل را می دهد که یونیت ها را در هر کجای ساختمان که می خواهند جاسازی کنند. طول لوله کشی مجاز بین دو یونیت در داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 برابر با 50 متر است و اگر تمام لوله کشی بصورت عمودی اجرا شود نیز در عملکرد دستگاه هیچ مشکلی پیش نمی آید.

ظرفیت سرمایشی داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 برابر با 54000 بی تی یو بر ساعت می باشد. اگر بر روی این دستگاه کویل های آب گرم تیز نصب شود می توان از ان در فصل سرما به عنوان گرماساز در ساختمان استفاده نمود. میزان هوادهی داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 برابر با 1941 فوت مکعب بر دقیقه می باشد. این دستگاه  طوری طراحی شده است که به راحتی در بازه ی دمایی 21 تا 52 درجه سانتی گراد، دمای داخلی ساختمان شما را به دمای مطلوب برساند.

داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 دارای یک کنترلر است که شما از طریق آن می توانید عملکرد دستگاه را کنترل کنید. این کنترلر دارای یک ال سی دی می باشد که همواره حالت عملکرد دستگاه را به شما نشان می دهد. با استفاده از این کنترلر می توانید دمای مورد نظرتان را تنظیم کنید. داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000  دارای یک ترموستات کنترلی است که همواره دمای هوای داخل را کنترل می کند. اگر دمای تنظیم شده از دمای کنونی پایین تر باشد ترموستات به دستگاه دستور می دهد که شروع به کار کرده و دمای هوا را پایین تر بیاورد و این موضوع تا زمانی که دمای محیط داخلی ساختمان به دمای مطلوب نرسیده باشد ادامه پیدا خواهد کرد. همچنین داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 دارای قابلیت برنامه ریزی هفتگی است. یعنی شما می توانید این دستگاه را به برای مدت یک هفته تنظیم کنید و دستگاه به طور اتوماتیک دستورات شما را اجرا خواهد نمود. همچنین با استفاده از کنترلر دستگاه می توانید آن را در حالت های سرمایش، گرمایش و یا فن قرار داده و سرعت هوادهی آن را کم و زیاد نمایید. در حالت فن در دمای هوا هیچ تغییری داده نمی شود. فقط هوای داخلی توسط فیلتر های داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 تصفیه می شوند و جریان هوا در داخل ساختمان به راه می افتد.

مزایای داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000

از دیگر مزیت های داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 میزان تولید صدای بسیار پایین این دستگاه است. میزان صدای تولیدی توسط داکت اسپلیت Mitsubishi مدل 54000  در بازه ای بین 45 تا 49 دسی بل قرار می گیرد که این میزان صدا به هیچ عنوان مزاحمتی برای ساکنین ساختمان به همراه نخواهد داشت.

در تولید فیلتر های داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 از آخرین تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است. هنگامی که هوا از فیلتر های این دستگاه عبور می کند، هیچ نوع ریزگردی از فیلتر عبور نمی کند. برای مثال حتی اگر هوای داخلی ساختمان آلوده به دود باشد، هیچ اثری از دود در هوای خروجی از فیلتر ها دیده نمی شود.

توصیه می شود برای بهبود عملکرد داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 هر دو هفته یکبار فیلترهای هوای این دستگاه  مورد بازبینی قرار گرفته و تمیز کاری شوند. تمیز کردن فیلتر دستگاه علاوه بر بهبود عملکرد آن، باعث می شود که در مصرف برق تا 6% صرفه جویی شود.  همچنین بهتر است برای تمیز کردن یوننیت داخلی داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000  از یک پارچه ی مرطوب استفاده شود و از ورود اب به داخل یونیت ها اکیدا خودداری شود. توجه داشته باشید که در هنگام تمیز کاری این دستگاه حتما باید جریان برق آن را قطع کنید. همچنین برای بهینه تر کردن عملکرد دستگاه می توانید یونیت خارجی آن را در خنک ترین مکان، دور از نور خورشید نصب کنید. بهتر است از ورود نور مستقیم خورشید به داخل محیط تهویه شده جلوگیری کنید تا راندمان دستگاه افزایش پیدا کند.

نصب و تعمیرات داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000  یک کار کاملا تخصصی می باشد. زیرا اگر در مراحل نصب اشتباهی رخ دهد عملکرد دستگاه ممکن است با صداهای ناهنجاری همراه شود. به همین دلیل توصیه می شود برای نصب و تعمیرات دستگاه حتما از متخصصین نصب داکت اسپلیت میتسوبیشی بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند.

از عواملی که هنگام خریدن یک دستگاه تهویه مطبوع گرمایش سرمایش حائز اهمیت است، مشخصات فنی و قیمت داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داکت اسپلیت میتسوبیشی مدل 54000 می توانید با کارشناسان ابزار تهویه تماس بگیرید و از راهنمایی های آنها بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامع ترین سایت فروش داکت اسپلیت