داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48

داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48

نسل جدید ساختمان سازی و معماری به ایده های نو در زمینه ی تاسیسات مکانیکی اهمیت فراوانی می دهد. از این رو علاوه بر زیبایی، کارآمدی تاسیسات مکانیکی و مقرون به صرفه بودن آنها نیز مهم می شود. داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 می تواند به راحتی پاسخگوی نیاز های سرمایشی و گرمایشی یک واحد ساختمانی بزرگ باشد.

با استفاده از داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 شما یک سیستم تهویه ی مرکزی خواهید داشت که در یکی از سقف های کاذب واحد ساختمانتان مخفی شده است و با استفاده از آن می توانید تمامی اطاق ها و فضاهای راهرو و همچنین سالن های آن محل را به راحتی و تنها با یک کانال کشی ساده تهویه کنید.

قابلیت داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48

این مدل داکت اسپلیت این قابلیت را دارد که برای شما در فصل گرم، هوای خنک تولید کند و هم در فصل سرد به تولید گرما بپردازد. به این ترتیب شما دیگر نیازی به لوله کشی های شوفاژ یا حتی لوله کشی های مربوط به انتقال گاز به داخل اطاق های ساختمان به منظور تامین انرژی مورد نیاز برای گرمایش نخواهید داشت و به این ترتیب محیط زندگی شما ایمن تر و زیبا تر خواهد شد.

ویژگی های داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48

ظرفیت تولید سرمابرابر با 48000 بی تی یو در ساعت و ظرفیت گرمایشی آن برابر با 56000 بی تی یو در ساعت می باشد. در صورتی که بار حرارتی و برودتی محاسبه شده توسط مهندس تاسیسات برای ساختمان از این مقادیر بیشتر باشد، می توانید از چند دستگاه داکت اسپلیت سقفی اینورتر مدل UB48 به طور همزمان استفاده نمایید. همچنین می توانید این دستگاه را با دیگر دستگاه های تهویه ی مطبوع شرکت ال جی ترکیب کرده و بار حرارتی و برودتی مورد نیاز برای ساختمانتان را تامین نمایید.

دستگاه داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 تولید شرکت ال جی می باشد. این محصول دارای دو خروجی هوا است که می توان همزمان دو مسیر کانالی را تغذیه نماید. از جمله مزیت های استفاده از داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 در مقایسه با اسپلیت های ساده صرفه جویی نزدیک به 60% در مصرف برق است.

برای مثال اگر بخواهید 6 اطاق را به صورت جداگانه خنک کنید، نیاز دارید که 6 دستگاه اسپیلت دیواری در اطاق ها نصب کنید. اگر این دستگاه ها به طور همزمان کار کنند، می توانند هزینه های مربوط به قبض برق را به شکل سرسام آوری بالا ببرند. اما شما می توانید در چنین شرایطی با یک کانال کشی از داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 ال جی LG استفاده نمایید.

اگرچه ممکن است در شرایطی نیاز به تهویه ی تمامی اطاق ها یا فضاهای داخلی ساختمان نباشد اما در این موارد می توانید دریچه های مکان های غیر ضروری برای تهویه را ببندید. به این ترتیب تمامی حجم هوای تهویه شده به مکان مورد نظر شما خواهد آمد و در این مواقع می توانید داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 را در حالت سرعت پایین قرار دهید. گفتنی است که داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 دارای سه سرعت تولید هوا می باشد و شما می توانید به راحتی با کنترلر دیواری آن را تنظیم نمایید. داکت اسپلیت سقفی اینورتر مدل UB48 همچنین دارای ریموت کنترل از راه دور می باشد اما برای تهیه ی آن باید هزینه ای جداگانه پرداخت شود.

نحوه ی کار داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48

همانند دیگر سیکل های تبرید است. به این ترتیب که یک سیال مبرد در یک چرخه قرار داده می شود که در بخشی از چرخه گرمای محیط را می گیرد و بخار می شود و در بخش دیگر چرخه گرمای خود را به محیط بیرون انتقال می دهد و دوباره خنک می شود و به سیکل بار می گردد

برای این منظور داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 دارای یک واحد داخلی و یک واحد خارجی می باشد. واحد داخلی وظیفه ی تولید هوای خنک را به عهده دارد. به این شکل که فن موجود در دستگاه هوا را به حرکت در می آورد و از روی کویل هایی که مبرد در داخل آن است عبور می دهد. در این لحظه انتقال حرارت از هوا به مبرد انجام می شود و هوا خنک می گردد. این هوای خنک توسط کانال هایی به نقاط مختلف ساختمان انتقال داده می شود.

واحد خارجی داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 نیز وظیفه دارد که سیال گرم شده را دوباره خنک نماید. این واحد که در بیرون ساختمان در محلی دور از نور مستقیم خورشید نصب می شود، دارای یک کندانسور است که در آن سیال مبرد گرمای خود را به محیط داده و دوباره خنک می گردد. این سیکل پی در پی اتفاق می افتد تا هوای مطبوع برای ساختمان تامین شود. همانطور که می دانید داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 دارای اینورتر است. به این نحو که در فصل سرما می توان نقش واحد خارجی و واحد داخلی را عوض کرد. به این ترتیب گرما به داخل انتقال دداده می شود و مبرد خنک شده و دوباره به بیرون خانه هدایت می شود.

مبرد استفاده شده در داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 از نوع R410A است. این مبرد به خوبی انتقال حرارت را انجام می دهد و با محیط زیست کاملا سازگاری دارد.

یونیت های داخلی و خارجی دستگاه داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 توسط لوله هایی به یکدیگر متصل می شوند. طول این لوله ها نباید از 75 متر بیشتر شوند. همچنین تغییر ارتفاع مجاز برای این لوله کشی در حدود 30 متر است.
تولید صدا در مشخصات فنی و قیمت داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 بسیار پایین و در حدود 60 دسی بل می باشد که این میزان صدا مناسب می باشد.

از دیگر ویژگی های داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 قابل برنامه ریزی بودن آن می باشد. یعنی شما می توانید مدت زمان کار دستگاه و همچنین زمان روشن و خاموش شدن ان را از پیش تایین کنید و دستگاه طبق برنامه بصورت اتوماتیک رویه ی مورد نظر شما را اجرا می نماید. مشخصات فنی و قیمت داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 قبل از خرید سیستم تهویه مطبوع سرمایش و گرمایش از طرف مشتری مورد بررسی قرار می گیرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی مدل UB48 می توانید با کارشناسان ابزار تهویه تماس بگیرید و از اطلاعات آنها بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامع ترین سایت فروش داکت اسپلیت