داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000

داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 می تواند در تمامی فصول سال سرمایش و گرمایش ساختمان شما را تامین نماید.

داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000

در ساختمان های مدرن، زیبایی و کارایی در کنار رعایت الگوی مصرف فاکتورهایی هستند که همواره مورد توجه قرار می گیرند. به همین دلیل مهندسین تاسیسات در طراحی سیستم های تهویه مطبوع، همواره به دنبال محصولاتی هستند که این فاکتورها در آنها رعایت شده باشد. داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 یکی از محصولات شناخته شده ی بازار است که در آن تمامی این فاکتورها رعایت شده است. با استفاده از داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 می توانید هزینه های مصرف برق مربوط به تهویه ی ساختمان را تا 40% کاهش دهید. این محصول از لحاظ کارایی در جایگاه بسیار مناسبی قرار دارد. زیرا در ساخت آن از بهترین تکنولوژی های زمینه ی تهویه ی مطبوع استفاده شده است. علاوه بر این داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 به همراه کانال هایش در سقف کاذب ساختمان پنهان می شود و از دیدگاه زیبایی شناختی هیچ گونه آسیبی به نمای داخلی ساختمان وارد نمی کند.

داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 می تواند در تمامی فصول سال سرمایش و گرمایش ساختمان شما را تامین نماید. این دستگاه دارای یک یونیت داخلی و یک یونییت خارجی می باشد که هر کدام وظیفه ی مشخصی در تهویه دارند. این دو یونیت توسط لوله های ورود و خروج سیال مبرد به یکدیگر متصل شده اند. در سیکل تبرید داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 از مبرد R140A استفاده می شود که بر خلاف بسیاری از مبرد ها بسیار با طبیعت سازگار بوده و در صورت نشت هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی نماید. مبرد وظیفه دارد در کویل سرد، گرمای هوای داخل را جذب نموده و آن را خنک کند. سپس در یک پروسه ی مشخص این حرارت در کویل یونیت خارجی به هوای خارج ساحتمان انتقال داده می شود. این چرخه در داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 پی در پی اتفاق می افتد تا دمای محیط داخلی ساختمان خنک شده و به دمای مورد نظر شما برسد.

عملکرد داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 در سیکل گرمایش کمی با سیکل سرمایش متفاوت است. زیرا در این سیکل نیاز به سیال انتقال دهنده ی حرارت وجود ندارد و فن دستگاه تنها هوا را از روی کویل گرم عبور داده و به کانال ها هدایت می نماید. به این ترتیب مصرف انرژی داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 در حالت گرمایش کمتر از حالت سرمایش می باشد.ا

اجزای داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000

یونیت خارجی داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 دارای روکشی بسیار مقاوم در مقابل پوسیدگی است که آن را در برابر باد و باران محافظت می نماید. بهتر است همواره این یونیت در خنک ترین جای خارج ساختمان دور از نور خورشید نصب گردد تا سیال بتواند به راحتی حرارت خود را به محیط بدهد.

قیمت داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000  در مقایسه با دستگاه های هم تراز خود با همین مشخصات فنی بسیار مناسب می باشد. ظرفیت سرمایشی داکت اسپلیت اینورتر Saijo Denki مدل 80000 برابر با 80000 بی تی یو بر ساعت و ظرفیت گرمایشی آن برابر با 88000 بی تی یو بر ساعت است. به دلیل ظرفیت بالای این محصول معمولا از آن در ساختمان های بزرگ، مانند هتل ها، سینماها، ساختمان های اداری و موارد مشابه اینها استفاده می شود. برق مصرفی این دستگاه از نوع تکفاز 50 هرتز و 240-380 ولت می باشد.

داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 دارای یک فن بسیار قدرتمند می باشد که قادر است با سرعت 1500 دور بر دقیقه هوا را به داخل کانال ها هدایت نماید. سرعت این فن قابل تغییر است و می تواند در سه سرعت کم، متوسط و زیاد فعالیت نماید. در بیشترین سرعت میزان هوادهی این دستگاه برابر 2685 فوت مکعب بر دقیقه می باشد.

تولید صدا یکی از فاکتورهای منفی در سیستم های تهویه مطبوع به شمار می آید زیرا صدای متداوم و ممتد کارکرد دستگاه می تواند برای ساکنین ساختمان بسیار آزاردهنده باشد. این فاکتور به خوبی در تولید داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 لحاظ شده است به طوری که یونیت های داخلی و خارجی دستگاه عملکردی بسیار کم صدا دارند. میزان تولید صدا توسط یونیت داخلی و خارجی این دستگاه به ترتیب برابر 54 و 65 دسی بل است که صدایی بسیار ناچیز به حساب می آید.

مشخصات داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000

داکت اسپلیت اینورتر Saijo Denki مدل 80000 دارای یک فیلتر آلومینیومی بسیار قدرتمند می باشد که می تواند به خوبی هوا را تصفیه کند. در تولید این فیلتر ها از تکنولوژی استفاده شده است که این فیلتر ها را قادر می سازد بوی بد غذا و همچنین دود سیگار و دیگر گرد و غبار های موجود در هوا را به خود جذب نمایند. این فیلترها ضد قارچ و آنتی باکتریال می باشند و به راحتی می توان آنها را گردگیری و شستشو نمود. توصیه می شود فیلتر داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 را به طور مرتب بازبینی نمایید تا عملکرد دستگاه همواره در شرایط مناسب قرار داشته باشد. بهتر است هر دو هفته یکبار این فیلتر ها تمیز شوند.

گاهی در ساختمان هوای داخل دمای مناسبی دارد اما سکون هوا و آلودگی آن آزار دهنده می باشد. علاوه بر حالت گرمایش و سرمایش داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 می تواند در حالت فن راه اندازی شود تا فقط هوای داخلی ساختمان را به گردش درآورده و آن را تصفیه نماید تا آلودگی های هوا بر طرف شود.

در مدل های دارای WIFI داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 تکنولوژی به کار گرفته شده است که شما می توانید با نصب نرم افزار دستگاه روی تلفن همراهتان آن را از راه دور و به صورت اینترنتی کنترل نمایید. عملکرد این سیستم به گونه ای است که هنگامی که به محدوده ی 3 کیلومتری داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 نزدیک شوید، آلارمی از دستگاه دریافت می کنید که از شما می خواهد که آن را روشن نمایید. به این ترتیب تا هنگامی که به خانه برسید دستگاه دمای ساختمان را به دمای مورد نظر شما رسانده است. با استفاده از این تکنولوژی دیگر نیازی به روشن گذاشتن مداوم دستگاه برای خنک ماندن خانه در لحظه ی ورود نخواهد بود.

دو عامل بسیار مهم که هنگام خرید یک سیستم تهویه مطبوع مناسب باید به آن توجه نمود یکی قیمت و دیگری مشخصات فنی داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ های داکت اسپلیت اینورتر سایجو دنکی مدل 80000 می توانید با کارشناسان ابزار تهویه تماس بگیرید و از راهنمایی های آنها استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جامع ترین سایت فروش داکت اسپلیت