خرید داکت اسپلیت

وضوع خرید داکت اسپلیت و همچنین فروش آن که یکی از مهمترین موضوعات در زمینه داکت اسپلیت می باشد همواره سؤالات زیادی در این زمینه مطرح کرده است

اسپلیت کانالی که امروزه با نام داکت اسپلیت شناخته می شود و روند رو به رشدی در زمینه خرید داکت اسپلیت یا Buy duct split و فروش آن دارد، یکی از مناسبترین گزینه ها در زمینه تهویه مطبوع ساختمانی و فراهم آوردن شرایط محدوده آسایش انسان می باشد. این دستگاه تهویه ساز مانند اسپلیت دیواری از یک واحد خارجی یا هواساز و یک واحد داخلی یا کندانسور تشکیل شده است که از طریق لوله های مسی به یکدیگر متصل گشته اند. خرید داکت اسپلیت با توجه به مزایا و مشخصات فنی خاص آن که در ادامه به بیان آنها خواهیم پرداخت امری مقرون به صرفه بوده و هزینه های مصرفی اولیه آن در درازمدت از طریق صرفه جویی انرژی و کمترین نیاز به تعمیرات به دلیل عمر بالا و دوام بسیار خوب این تجهیز تأسیساتی برخواهد گشت.

موضوع خرید داکت اسپلیت و همچنین فروش آن که یکی از مهمترین موضوعات در زمینه داکت اسپلیت می باشد همواره سؤالات زیادی در این زمینه مطرح کرده است مانند قیمت داکت اسپلیت، مصرف برق داکت اسپلیت، نحوه خرید داکت اسپلیت و … . تمامی تلاش تولیدکنندگان و مجریان تأسیسات ساختمانی در برطرف کردن آن ها و شناسایی سیستم داکت اسپلیت به عنوان یکی از سیستم های نوین تأسیسات ساختمانی که مزایا و برتری های زیادی نسبت به سیستم های تهویه گذشته دارد، بوده است. لذا بدین منظور و به جهت برطرف کردن سؤالات مشتریان گرامی در زمینه نحوه خرید داکت اسپلیت و همچنین فروش آن، دریافت لیست قیمت و سایر مشخصات فنی انواع داکت اسپلیت ها واحدهای نمایندگی فروش انواع برندهای تولیدی همواره آماده ارایه خدماتی در این زمینه می باشند.

دستگاه داکت اسپلیت قابلیت به کارگیری براب هر دو منظور سرمایش و گرمایش را دارا بوده و علاوه بر این امکان تسویه جریان هوا را نیز دارا می باشد که بر مزایای آن افزوده و بر فرآیند خرید داکت اسپلیت نیز تأثیرگذار است. سیستم گرمایش این تجهیز بسیار قوی بوده و نسبت به اسپلیت های دیواری به مراتب بهتر می باشد زیرا اسپلیت دیواری دارای قدرت گرمایش کمی می باشد و بهای برق آن در فصول سرد بالا می باشد.  این موضوع در حالیست که داکت اسپلیت به میزان 30 درصد در مصرف گاز صرفه جویی خواهد کرد و ضمناً سرعت این گرمایش نیز بالا می باشد. این موضوع پاسخ خوبی برای کسانی می باشد در هنگام خرید داکت اسپلیت با سؤالاتی از این قبیل روبرو می شوند.

علاوه بر موضوع گرمایش در داکت اسپلیت، سرمایش نیز یکی از موضوعات مؤثر در زمینه خرید داکت اسپلیت بوده که این تجهیز قابلیت ارایه سرمایش مطبوعی را در فصول گرم دارا بوده و سبب کاسته شدن مصرف برق تا سقف 50 درصد در مقایسه با کولرهای آبی خواهد شد. از دیگر موضوعات دخیل در زمینه خرید داکت اسپلیت حذف سیستم موتورخانه مرکزی و رادیاتورها بوده که در نتیجه مشکلات و معایب این نوع سیستم نیز با اجرای سیستم داکت اسپلیت از بین خواهد رفت. علاوه بر این برقراری استقلال کامل هر واحد ساختمانی با اجرای دستگاه داکت اسپلیت از لحاظ دریافت میزان سرمایش و گرمایش و همچنین مصرف انرژی نکته قابل توجهی در هنگام خرید داکت اسپلیت می باشد. ضمناً این امر سبب استفاده بهینه از فضای داخلی به دلیل حذف پنل ها خواهد شد.

از دیگر فاکتورهای مهم در خرید داکت اسپلیت موضوع کانال مصرفی آن بوده که بهترین نوع کانال یا داکت هوا به منظور انتقال جریان هوا از دستگاه داکت اسپلیت به فضای مورد نظر لوله یا کانال انعطاف پذیرعایق دار با عایق الاستومری می باشد. این نوع داکت درعین دارا بودن مزایای فراوانی مانند انعطاف پذیری بالا و کاهش افت فشار به دلیل سطح داخلی صیقلی آن که در فرآیند خرید داکت اسپلیت نیز مؤثر است، دارای عایقی بوده که عایق به کار رفته در این نوع داکت هوا از هدررفت انرژی می کاهد و علاوه بر این در کاسته شدن صدای دستگاه نیز بسیار تأثیرگذار خواهد بود که اگر شما قصد خرید داکت اسپلیت را دارید می بایست به این موضوع نیز توجهی خاص داشته باشید. این موضوع همچنین سبب از بین رفتن لوله کشی های غیر ضروری در بنا خواهد شد که در کاهش هزینه و خرید داکت اسپلیت نیز نقشی مهم خواهد داشت.

نکته پایانی و بسیار مهم در زمینه آشنایی با داکت اسپلیت و خرید داکت اسپلیت اینکه این تجهیز در دو نوع معمولی و اینورتردار موجود می باشد که نوع اینورتردار آن به دلیل کاهش هزینه های برق مصرفی ساخته و به بازار ارایه شده است. داکت اسپلیت اینورتردار با توجه به نیاز موردنیاز کاربری کار کرده و لذا سبب کاهش مصرف برق و افزایش عمر مفید آن خواهد شد. این موضوع موجب گسترش خرید داکت اسپلیت اینورتردار و افزایش تقاضا برای آن گشته است. اگر شما قصد خرید داکت اسپلیت را داشته باشید باید به این نکته نیز توجه کنید که امکان تسویه هوا در این دستگاه از طریق فیلترهای قابل شستشو انجام می پذیرد و این فیلتر یکی از مهمترین اجزاء در دستگاه داکت اسپلیت بوده و در هنگام خرید داکت اسپلیت باید به آن توجه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کانسیلد داکت

جامع ترین سایت فروش داکت اسپلیت